PREHĽADY SITA Briefly

Odvetvové a manažérske spravodajské prehľady, ktoré na dennej báze prinášajú starostlivo pripravený hutný prehľad informácií. Prehľady distribuujeme vždy ráno priamo do Vašej e-mailovej schránky. Time saver produkty navrhnuté pre manažérov, analytikov a konzultantov na naštartovanie pracovného dňa.

Manažérske A SEKTOROVÉ prehľady SITA BRIEFLY

Monitorujeme celospoločenské a politické dianie, makroekonomické ukazovatele, legislatívu, podnikateľský i verejný sektor.

Na dennej báze pripravujeme spravodajské prehľady. Prinášajú vám informácie o najdôležitejších udalostiach v aktuálnom čase. Manažéri zo slovenských, ale aj zahraničných firiem pôsobiacich na Slovensku štartujú svoj pracovný deň s informáciami zo SITA. Prehľady dodávame e-mailom v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku.

Prehľady využíva množstvo manažérov, analytikov a konzultantov najvýznamnejších firiem na Slovensku. Dodávame im kľúčové informácie pre plynulý chod podnikania.

Sektorové prehľady prinášajú v prehľadnej a zrozumiteľnej štruktúre informácie o najdôležitejších udalostiach v jednotlivých segmentoch hospodárstva. Monitorujeme všetky výrazné a mienkotvorné slovenské médiá, vrátane rozhlasu a televízie.

Získajte pravidelný prehľad v informáciách z vášho sektora!

Vyskúšajte týždenný manažérsky prehľad bezplatne a nezáväzne. Zanechajte nám kontakt a pripravíme vám skúšobné riešenie na mieru.

MANAŽÉRSKE prehľady

  • SLOVAK A.M DAILY. Správy o najdôležitejšom dianí na Slovensku vo forme anotácií. Informácie rýchlo, stručne a presne.
  • FLASH A.M. Najstručnejší sumár najdôležitejších informácií pre daný deň. Dodávame do 8:30 v pondelok až piatok.
  • SLOVAK WEEKLY. Týždenný prehľad udalostí, ktoré najviac ovplyvnili podnikanie a spoločenskú situáciu na Slovensku.
  • EKONOMICKÉ INDIKÁTORY. Základné makroekonomické ukazovatele na mesačnej, kvartálnej a ročnej báze s 5-ročnou históriou.

SEKTOROVÉ prehľady

  • BANKY. Dianie v bankovom sektore optikou domácej tlače, rozhlasu, televízie a agentúrneho spravodajstva. 
  • ENERGETIKA. Každodenne anotovaný prehľad diania v energetike (agentúrne spravodajstvo, denná tlač, televízie a rozhlas).
  • POISŤOVANIE A INVESTOVANIE. Každodenný mediálny prehľad o sektore poisťovníctva a investícií. Komentáre odborníkov k vývoju v bankovom sektore, poisťovníctve a k trhu burzy cenných papierov.

SEKTOROVÉ prehľady

  • AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL. Týždenný prehľad o dianí v automobilovom priemysle. Prehľadné a obsahovo komplexné informácie.
  • DEVELOPMENT A REAL ESTATE. Sumár informácií zameraný na výstavbu komerčných nehnuteľností a priemyselných parkov, bytovú výstavbu a nové investície súvisiace s týmto odvetvím.
  • INVESTÍCIE A DEVELOPMENT. Týždenný sektorový prehľad ponúkajúci najdôležitejšie anotované správy z oblasti investovania a výstavby.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

Scroll to Top