DISTRIBÚCIA PR SPRÁV V SIETI SITA S BONUSOM

VYUŽITE VÝHODNÚ PONUKU EŠTE DNES!

Objednajte si distribúciu PR správ, alebo článkov v sieti SITA s bonusmi! V prípade, že máte záujem využiť aktuálne výhodné ponuky, stačí kontaktovať obchodné oddelenie prostredníctvom kontaktného formulára nižšie.

PR BASIC S BONUSOM ZADARMO! KOMUNIKÁCIA V SIETI PORTÁLOV SITA

Sieť SITA ponúka lukratívny mediálny priestor pre vaše PR a marketing. Balík PR basic distribuuje PR správy, či natívne články na spravodajské portály siete Sita.sk a na ďalších viac ako 37 partnerských portálov.

Objednajte si BALÍK PR BASIC a monitoring médií a jeden z agentúrnych servisov ZÍSKAte zadarmo! Kontaktujte nás počas trvania PONUKY.

* Pozn.: Kľúčové slová monitoringu médií v maximálnom počte do 6 ks

NAPÍŠTE NÁM PROSTREDNÍCTVOM KONTAKTNÉHO FORMULÁRA A BUDEME VÁS V KRÁTKEJ DOBE KONTAKTOVAŤ!

Prečo spolupracovať so SITA?

Mediálne služby pod jednou strechou. Portály siete SITA navštevuje takmer polovica populácie slovenského internetu. Navyše spolupracujeme s top slovenskými médiami a vaša správa sa dostane na najvýhodnejšie pozície.

Vydáva SITA IBA TLAČOVÉ SPRÁVY?

SITA Slovenská tlačová agentúra disponuje širokým spektrom mediálnych služieb a okrem vydávania tlačových správ prevádzkuje spravodajské a odborné portály, dennodenne monitoruje slovenský mediálny trh a spracováva sektorové prehľady pre manažérov.

Aký rozpočet je potrebný na kampaň?

Rozpočet závisí od vašich cieľov a možností. Základné ceny začínajú už od 200€ mesačne. Pre nezáväzný bezplatný návrh kampane stačí vyplniť kontaktný formulár a náš obchodný zástupca vás bude v krátkej dobe kontaktovať.

Aké formáty reklamy sú pre nás vhodné?

Každý klient má iné aktivity, ciele a vízie. Navrhneme vám riešenie na mieru.  PR správy a natívne články sú obľúbeným produktom našich klientov. Radi ho dopĺňajú display bannerovou reklamou a špeciálnymi formátmi, vďaka čomu má reklama vyšší zásah a lepšie výsledky.

Ako máme postupovať, ak chceme bezplatný nezáväzný návrh kampane?

Stačí vyplniť kontaktný formulár a náš obchodný zástupca vás bude v krátkej dobe kontaktovať.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies

Scroll to Top